NÁZORY KLIENTŮ

Velké díky patří mým klientům. Společně nacházíme cestu k obnově zdraví a já mám pak velkou radost z toho, že spolu máme sílu měnit určité  životní vzorce,  postoje a tím i sebe. Vytváříme tak důležitý prostor pro své zdraví, které zahrnuje tělo, duši a mysl.

„Lékař léčí, Bůh uzdravuje a Ivetka to vše naplnila. Mám 8.letého syna Honzíka. Od 6 let se potýkáme s chronickou rýmou, kdy neustále Honzík ráno posmrkával, mluvil přes nos a já s Honzíkem zůstávala doma v domnění, že je nachlazený. Vyzkoušeli jsme řadu lékařských vyšetření. Od pediatrie, ORL až po alergologii. Ale až Ivetka spolu s kraniosakrální terapií nám opět vrátila pocit zdravého dítěte a šťastné mámy. Nyní k Ivetě chodím pravidelně na tzv. “kranyálku “ i já sama a musím říci, ze se cítím jako znovuzrozená.

Její empatie, něžně ruce, úsměv a bezbřehá ♥️♥️♥️ mě vždy pohladí na duši. Děkuji Ivetko.“

Alena Kopřivová

 

„Tři roky jsem bojovala s chronickou bolestí krční a hrudní páteře. Obešla jsem řadu odborníků, absolvovala několik rehabilitací, ale stejně jsem nebyla schopná fungovat bez léků proti bolesti. Byla jsem ochotná zkusit cokoliv. Kraniosakrální terapie byla další položkou na seznamu. Paní Iveta si mě vzala do parády a já jsem žasla, co všechno je možné. Během terapie jsem chvílemi cítila teplo, chvílemi mráz po zádech a chvílemi jsem se propadala do říše snů, já, která nejsem schopná přes den zamhouřit oka. Přenesla na mne jakýsi klid. Po pátém sezení (ležení) jsem zkusila postupně vysadit léky na bolest a dodneška to zvládám bez nich. K paní Ivetě stále občas docházím – pro svou dávku klidu. Doporučuji.“

Eva Carrow

Zajímá Vás něco? Zeptejte se.

12 + 1 =